Devops Engineer

apreel

Hej! W apreel szukamy devopsa, dla klienta z branży ubezpieczeniowej

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie, konfiguracja i rozwój narzędzi CI/CD
  • Zarządzanie procesem wdrożenia zmian na poszczególnych środowiskach oraz automatyzacja tego procesu
  • Współpraca z zespołami ds. rozwoju oprogramowania i zespołami utrzymania systemów w celu przygotowania do dostosowywania lub ulepszeń wymaganych do obsługi częstych wydań
  • Znajomość, pozyskiwanie oraz wdrażanie najlepszych rynkowych praktyk w zakresie rozwoju rozwiązań automatyzujących operacje IT,
  • Wspieranie Developerów przy tworzeniu pipeline’ów wdrożeniowych
  • Budowa i utrzymanie architektury monitorowania oraz wdrażanie systemów monitorowania, pulpity nawigacyjne, eskalacje i alerty
  • Tworzenie skryptów i programów automatyzujących operacje IT poprzez:
  • integrację skryptów poszczególnych zespołów merytorycznych,
  • tworzenie skryptów w obszarach wymagających kompetencji eksperckich,
  • testowanie skryptów, analiza i diagnozę błędów oraz rekomendacje zmian w skryptach, standardach i architekturze,
  • stworzenie i aktualizację dokumentacji architektury rozwiązania
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa, Centrum, praca hybrydowa (wymagane wizyty w biurze 1x w tyg)
  • Start: asap
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 180 PLN netto/h

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. dwa lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera DevOps, Architekta DevOps lub Architekta Systemowego
  • Znajomość procesów i zagadnień nowoczesnego CI/CD
  • Wiedza na temat konfiguracji i praktycznego wykorzystania platformy Bitbucket, Bamboo, Artifactory/Nexus, SonarCube podczas budowy rozwiązań CI/CD
  • Umiejętność automatyzowania analizy, budowy i kompilacji kodu w procesie CI/CD
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji budowania oprogramowania - Maven
  • Znajomość Git
  • Umiejętność programowania skryptów powłoki

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 28800-29600 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

daszyńskiego, Warszawa lub hybrydowo

apreel was established in April 2010 by four friends whose dream was to create their own software house. As the company developed and, in parallel, as the level of trust its clients place in it grew, it expanded its business to include services such as the leasing of IT experts. Today, this area constitutes the core pillar in apreel’s business. That does not mean, however, that the founders of apreel have abandoned their dreams. It will always be our passion to create proprietary IT solutions, and the objective we aspire to achieve is to perfect them continuously. In conjunction with having an exceptional atmosphere and espousing professionalism, we have instilled an extraordinary climate at work in apreel.