Linux Embedded Programmer

13000-17000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Arche Consulting

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • projektowanie i implementacja rozwiązań w języku C++ na platformie Linux embedded (C++ 11/14/17);
  • projektowanie i implementacja aplikacji wielowątkowych;
  • analiza i projektowanie nowych modułów systemu;
  • odpowiedzialność za nowe wydania oprogramowania;
  • projektowanie i implementacja rozwiązań z wykorzystaniem takich protokołów i formatów jak: CANbus, Modbus, XML, JSON, WebSocket;
  • przeglądy kodów innych członków zespołu;
  • implementacja testów jednostkowych;
  • wdrażanie rozwiązań CI ze szczególnym uwzględnieniem ciągłego i automatycznego testowania (jednostkowego i integracyjnego);
  • wykorzystanie repozytorium kodów źródłowych Git;
  • analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych w ramach serwisowania implementowanych modułów;

Kogo poszukujemy?

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;
  • minimum 6 lat doświadczenia w programowaniu w C++ dla systemu Linux
  • praktyczna znajomość narzędzia Yocto
  • doświadczenie w projektach, w których wykorzystano: CANbus, Modbus, MQTT, RestAPI (JSon)
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki (e-mobilność: specyfika procesu ładowania)
  • doświadczenie w zakresie: tworzenia aplikacji w języku C++ na platformie Linux embedded, implementacji systemów wielowątkowych, implementacji rozwiązań z wykorzystaniem takich protokołów i formatów jak: XML, SOAP, JSON, Websocket;
  • znajomość języka angielskiego - poziom B1/B2;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność;

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 13000-17000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Zielona Góra lub hybrydowo

Nasz klient tworzy infrastrukturę szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Wyjątkowe know-how tworzone przez pracowników pozwala zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport. Stawiają na budowanie silnych zespołów kierując się dewizą: jeżeli zadbamy o naszych Pracowników oni zadbają o nasz biznes.