Principal Machine Learning Engineer - 1/4 FTE (Remote)

6700-10900 PLN miesięcznie (Umowa zlecenie)

AI REV

Czym będziesz się zajmować?

Twoje obowiązki będą obejmować:
  • Opracowywanie i wdrażanie modułów ML/AI dla różnych projektów.
  • Szkolenie i dostosowywanie modeli, aby spełniały wymagania klientów.
  • Współpracę z doświadczonymi data scientistami i inżynierami danych w celu tworzenia skalowalnych rozwiązań AI.
  • Kontakt z międzynarodowymi klientami i zapewnianie skutecznej komunikacji.
  • Przygotowywanie i modelowanie danych klientów do analizy i szkolenia modeli.

Kogo poszukujemy?

  • Poszukujemy osoby z minimum 5-letnim doświadczeniem komercyjnym w dziedzinie Machine Learning. Oczekujemy silnych umiejętności programistycznych w Pythonie oraz głębokiego zrozumienia frameworków takich jak TensorFlow czy PyTorch. Kandydat powinien być swobodny w pracy z Git oraz systemami kontroli wersji, a także komfortowo komunikować się z klientami po angielsku.
  • Dodatkowo, docenimy znajomość Docker, AWS, Flaska lub Django, oraz umiejętność korzystania z narzędzi takich jak PyTorch Lightning, LangChain, Keras czy Scikit-Learn. Mile widziane będzie doświadczenie w projektach data science oraz znajomość uczenia semi-supervised i self-supervised.
  • Jeśli masz pasję do Machine Learning, jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować w dynamicznym zespole, czekamy na Twoją aplikację!

Czego wymagamy?

Znajomości:
Mile widziane:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 160-260 PLN godzinowo (Umowa zlecenie)
  • Umowa zlecenie - Elastyczne godziny pracy (25%)
  • 160-260 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (25%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy?

AI REV to firma świadcząca usługi konsultingowe. Nasi Eksperci z zakresu AI zapewniają najnowocześniejsze doradztwo i realizację projektów dla klientów korporacyjnych. Kieruje nami przekonanie, że technologia może uczynić świat lepszym miejscem, a sztuczna inteligencja jest potężnym narzędziem pomagającym ludziom w osiąganiu ich celów. Współpracujemy z największymi korporacjami i startupami, które chcą wykorzystać sztuczną inteligencję do automatyzacji procesów biznesowych i ulepszania swoich produktów.