DevOps Engineer

apreel

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • utrzymanie powierzonych aplikacji, narzędzi i procesów
  • konfigurowanie środowisk dla nowych oraz rozbudowywanych aplikacji
  • wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • udział w projektach
  • usprawnianie monitoringu
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa; praca hybrydowa – wymagane wizyty w biurze ok. 1x w tygodniu
  • Start: 01.08
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 1300 PLN netto / dzień

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze DevOps w dużych organizacjach
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej dwóch z wymienionych technologii: Elastic, Kafka, Kubernetes, Redis, Ansible, Docker

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 24000-27300 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

apreel was established in April 2010 by four friends whose dream was to create their own software house. As the company developed and, in parallel, as the level of trust its clients place in it grew, it expanded its business to include services such as the leasing of IT experts. Today, this area constitutes the core pillar in apreel’s business. That does not mean, however, that the founders of apreel have abandoned their dreams. It will always be our passion to create proprietary IT solutions, and the objective we aspire to achieve is to perfect them continuously. In conjunction with having an exceptional atmosphere and espousing professionalism, we have instilled an extraordinary climate at work in apreel.