DevOps Engineer

25200-28600 PLN miesięcznie (B2B)

apreel Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego klienta z branży bankowości poszukujemy DevOps Engineer.

Zadania:
  • utrzymanie powierzonych aplikacji, narzędzi i procesów
  • konfigurowanie środowisk dla nowych oraz rozbudowywanych aplikacji
  • wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • udział w projektach
  • usprawnianie monitoringu
 Oferujemy:
  • Pracę hybrydową z elastycznymi godzinami pracy (wizyty w biurze 1xtydzień w Warszawie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadach B2B
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Różnorodność projektową
  • Brak mikrozarządzania
  • Liczne imprezy firmowe
  • Start najlepiej od lipca

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w branży bankowości!

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie w obszarze DevOps w dużych organizacjach
  • bardzo dobra znajomość przynajmniej dwóch z wymienionych technologii: Elastic, Kafka, Kubernetes, Redis, Ansible, Docker

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 150-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.