IT Network Administrator

13000-16000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

speedapp sp. z o.o.

Pierwsze 3 miesiące praca stacjonarnie w biurze w Warszawie, po 3 miesiącach 4 dni w tyg z biura/ 1 dzień w tyg zdalnie.
Technologie, których używamy
  • Azure DevOps
  • Cisco ACI
  • OSPF
  • BGP
  • PowerShell
  • Bash
  • Ansible
  • Terraform
  • Zabbix
Twój zakres obowiązków
  • Instalacja, konfiguracja oraz utrzymanie sprzętu sieciowego
  • Utrzymanie oraz rozwój wielu obszarów sieci korporacyjnej w ramach Data Center, LAN, WAN oraz Cloud
  • Administrowanie środowiskiem Data Center opartym na Cisco ACI
  • Administrowanie Infrastrukturą Bezpieczeństwa Sieci opartą głównie na rozwiązaniach Fortinet, zarówno w obszarze On-Premise jak i Cloud pod rygorem wysokiej dostępności
  • Administrowanie siecią LAN/WAN opartą na rozwiązaniach Cisco
  • Administracja w obszarze Network oraz Network Security chmury MS Azure
  • Rozwój sieci SD-WAN
  • Udział w międzynarodowych projektach z obszaru Network oraz Network Security zarówno w On-Premise jak i Cloud
  • Współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi.

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Sieci
  • Wiedza na poziomie CCNP
  • Znajomość oraz doświadczenie w administrowaniu rozwiązaniem Cisco ACI
  • Dobra znajomość protokołów routingu, zwłaszcza OSPF oraz BGP
  • Znajomość rozwiązań MS Azure w obszarze Network oraz Network Security
  • Ogólna wiedza związana ze znajomością technologii serwerowych, wirtualizacji
  • Ogólna wiedza związana z administracją systemami operacyjnymi Windows, Linux
  • Znajomość zagadnień i narzędzi związanych z monitoringiem sieci
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
Mile widziane
  • Umiejętność tworzenia skryptów w celu automatyzacji procesów konfiguracyjno - administracyjnych (Powershell, Bash, Ansible)
  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań Fortinet, zwłaszcza FortiGate, FortiAutenticator, FortiAnalyzer
  • Znajomość technologii Firewall: VPN (IPsec oraz SSL), IPS, AV, etc.
  • Znajomość narzędzi do monitorowania sieci
  • Znajomość działania i konfiguracji zabbixem

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 13000-16000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Bracka 25, Warszawa

SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.