Security Engineer (SOC)

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków:
  • rozwój środowiska cyberbezpieczeństwa w organizacji
  • pomoc w opracowywaniu i testowaniu planów odzyskiwania po awarii
  • nadzór nad bezpieczeństwem w środowisku Microsoft Security: monitorowanie incydentów, generowanie raportów, analiza funkcjonowania zasad i rekomendowanie ewentualnych zmian
  • skanowanie luk w zabezpieczeniach, śledzenie KPI, zarządzanie zmianami
  • konfiguracja sieci
  • wdrażanie i zarządzanie narzędziami monitorowania bezpieczeństwa w celu wykrywania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa (EDR, NDR)
  • analiza raportów bezpieczeństwa, aby zidentyfikować trendy i potencjalne problemy związane z bezpieczeństwem
  • zarządzanie użytkownikami i administracja w usłudze Azure AD
  • zarządzanie kopiami zapasowymi
Oferta:
  • umowa: B2B + 20 dni płatnego urlopu w skali roku
  • model pracy: hybryda, 2x/tyg. biuro (Warszawa)
  • krótki proces rekrutacji: 2 spotkania online
  • jasno określona ścieżka kariery i prognoza wynagrodzeń
  • możliwości szkoleń w zakresie rozwoju osobistego po zakończeniu okresu onboardingowego
  • przestrzeń do realizacji swoich pomysłów
  • benefity: pakiet medyczny dla pracowników i ich rodzin, karta Multisport, platforma do nauki j. obcych eTutor

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • znajomość protokołów sieciowych, zapór sieciowych, systemów wykrywania włamań (IDS) i innych narzędzi bezpieczeństwa
  • znajomość technologii EDR: Sentinel One ze Zscaler i Splunk lub Qradar
  • znajomość technologii ELK: Elastic search, Logstash, Kibana
  • zrozumienie zagadnień sieciowych (IP, routing, DNS), systemów operacyjnych i technologii cyberbezpieczeństwa
  • znajomość systemów Linux, Windows
  • biegła znajomość j. skryptowego: Shell lub Python
Mile widziane:
  • Sentinel One, Zscaler i Splunk

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 22000-24000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Płatny "urlop" dla B2B

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

speedapp to innowacyjna, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Poszukajmy ponad naszym wzrokiem, w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych klientów.