Mid Fullstack Developer (Python + Streamlit) (Remote)

13400-16800 PLN miesięcznie (B2B)

1dea

Czym będziesz się zajmować?

Dla jednego z naszych dużych klientów poszukujemy osoby do roli:

Mid Fullstack Developera (Python + Streamlit)!

Warunki zaangażowania:

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka: 80 - 100 PLN net / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Zakres obowiązków
  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji webowej: Będziesz odpowiedzialny za zaprojektowanie i stworzenie aplikacji webowej.
  • Rozwój interfejsu użytkownika (UI): Będziesz odpowiedzialny/a za stworzenie przyjaznego dla użytkownika interfejsu, który będzie czytelny i prosty w obsłudze.
  • Usprawnienie procesu walidacji danych: Twoja aplikacja będzie ułatwiać walidację danych przesyłanych przez użytkowników.
  • Obsługa przesyłania i rozwiązywania problemów z danymi: Będziesz pracować nad rozwiązaniami umożliwiającymi użytkownikom zarówno przesyłanie danych, jak i rozwiązywanie potencjalnych problemów z nimi.
  • Współpraca z zespołem: Będziesz ściśle współpracować z przedstawicielami różnych działów w celu zrozumienia ich oczekiwań i stworzenia rozwiązania spełniającego ich potrzeby.
  • Skalowalność i niezawodność: Aplikacja powinna być stabilna i gotowa na obsługę rosnącej ilości danych i użytkowników.

Kogo poszukujemy?

Wymagania
  • Doświadczenie w programowaniu w Pythonie: Solidna znajomość języka Python, w tym znajomość frameworków i bibliotek do tworzenia interfejsów użytkownika.
  • Doświadczenie z Streamlit Frontend Development: Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych z wykorzystaniem frameworka Streamlit.
  • Doświadczenie z AWS: Znajomość platformy AWS i umiejętność wdrażania aplikacji webowych na tej platformie.
  • Unit testing: Umiejętność pisania i wykonywania testów jednostkowych kodu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne: Umiejętność jasnego i zwięzłego komunikowania się z zespołem.
  • Umiejętność pracy w zespole: Umiejętność efektywnej współpracy z innymi osobami w celu osiągnięcia wspólnego celu.
  • Znajomość języka angielskiego: Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Oferujemy
  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy: Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy: Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie: Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy: Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna: Możliwość pracy zdalnej w 100%

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 80-100 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy?

1dea is recruitment and IT outsourcing company focusing on expert and managerial positions. We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global. 1dea covers the sectors of IT | Transport, Spedition, Logistics | Property & Construction | Tax & Legal. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing. Want to find out more? Get in touch!