Senior Java Developer

apreel

Opis Projektu: Rozwój platformy sprzedaży i obsługi dla Klientów Grupy.

Rozwój i utrzymanie platformy prowadzony wewnętrznie w duchu Agile, zespoły zwinne, sprinty dwutygodniowe, 6 głównych wydań produkcyjnych w roku.

Zadania:
  • Projektowanie i uzgodnienie założeń technicznych do realizacji zmiany rozwojowej w systemie
  • Implementacja zmian w funkcjonalności systemu zgodnie z projektem i standardami oraz dobrymi praktykami Klienta i IT
  • Przeglądy kodu dostarczanego przez innych developerów (przede wszystkim pod kątem spełniania wspólnie przyjętych standardów)
  • Diagnoza, analiza i usuwanie błędów programistycznych
  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań
Stos technologiczny projektu:
  • Backend: Java 17, Hibernate 5, Spring Boot 2, REST Services, WEBServices (Apache CXF), Hazelcast, Junit, Oracle Enterprise DB 19c, PostgreSQL 11, Camunda 7.13
  • Frontend: Angular 15, Angular Material
  • CI/CD: Jenkins, Bamboo, SonarQube, Nexus
  • Repozytorium kodu: GIT (Bitbucket)
  • Środowiska uruchomieniowe/otoczenie: tcserver, kubernetes, ELK, EFK, grafana
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa, Centrum; praca hybrydowa: 1x w tygodniu w biurze
  • Start: 15.07
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 175 PLN netto/h

Kogo poszukujemy?

Wymagania (must have):
  • Znajomość technologii: Camunda co najmniej w zakresie BPM,
  • Znajomość języka Java,
  • Znajomość technologii: Spring, Spring Boot, Hibernate, Docker, Kubernetes
  • Znajomość metodyk Agile (mile widziany SCRUM)
Wymagania (should have):
  • Znajomości standardów SOAP i REST
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT
  • Znajomość narzędzi (budowa aplikacji): Maven
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów CI/CD (Jenkins, Ansible)
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów developmentu (BitBucket, Sonar, Nexus)
  • Znajomość zagadnień i narzędzi z obszarów diagnozy i analizy błędów (Kibana, Elasticsearch)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle
  • Otwartość na współpracę w zespole, budowanie relacji, szczerą i bezpośrednią komunikację
  • Gotowość do pracy w modelu hybrydowym na uzgodnionych zasadach (oczekiwanie to praca w biurze w wymiarze 20% w skali miesiąca, praca zdalna z terytorium RP)

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 27200-29400 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

centrum, Warszawa lub hybrydowo

apreel was established in April 2010 by four friends whose dream was to create their own software house. As the company developed and, in parallel, as the level of trust its clients place in it grew, it expanded its business to include services such as the leasing of IT experts. Today, this area constitutes the core pillar in apreel’s business. That does not mean, however, that the founders of apreel have abandoned their dreams. It will always be our passion to create proprietary IT solutions, and the objective we aspire to achieve is to perfect them continuously. In conjunction with having an exceptional atmosphere and espousing professionalism, we have instilled an extraordinary climate at work in apreel.