Senior Backend Developer (Python) (Remote)

ithouse

Projekt SOPAB ma na celu pełną digitalizację i usprawnienie procesów w sektorze budowlanym. W ramach projektu planowane jest stworzenie kompleksowego systemu, który zintegruje wszystkie istniejące rozwiązania administracji budowlanej. Głównym celem jest eliminacja konieczności indywidualnego kontaktu inwestora z różnymi urzędami poprzez wprowadzenie jednego centralnego interfejsu.

Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie wydajnego, skalowalnego i stabilnego oprogramowania dla projektu SOPAB.
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności, które są pokryte testami jednostkowymi oraz integracyjnymi.
  • Diagnozowanie problemów i optymalizacji działań systemu obsługującego duże wolumeny danych.
  • Optymalizacja procesu wytwarzania oprogramowania, w tym Continuous Integration.
  • Wsparcie procesu git-flow.
  • Code review.
Oferujemy Ci:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Pracę w modelu 100% zdalnym.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Maksymalnie 2-etapowy proces rekrutacyjny.

Kogo poszukujemy?

Twoje kompetencje:
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w roli Backend Developera.
  • Doskonała znajomość Pythona 3.x. oraz Django 2, w tym biblioteki klasy ORM.
  • Bardzo dobra znajomość PHP 5.0.
  • Znajomość technologii: UNIX, Docker i Ansible oraz środowisk: IDE, np. PyCharm.
  • Umiejętność tworzenia webserwisów opartych o REST API (opcjonalnie SOAP).
  • Umiejętność konfiguracji środowiska CI, np. Jenkins.
  • Znajomość: Elasticsearch, RabbitMQ, Celery, Redis oraz Falcon.

Języki:

  • Polski

  • 130-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Ithouse to polska firma licząca ponad 60 osób. Specjalizujemy się w 3 obszarach: - tworzymy aplikacje mobilne i webowe na zamówienie klientów (najczęściej tworzymy coś od zera lub dodajemy w pełni nowe funkcjonalności), a następnie zajmujemy się ich utrzymaniem, - budujemy dedykowane zespoły dla naszych Klientów. - wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów z branży IT, a naszym Kandydatom staramy się proponować jak najlepiej dopasowane oferty pracy.