Senior Backend Developer (Python) (Remote)

ithouse

Obecnie poszukujemy Senior Backend Developera do projektu u jednego z naszych klientów!

Celem projektu jest przepisanie istniejącego systemu, który ma ułatwiać obywatelom i urzędnikom dostęp do informacji administracyjnych w postępowaniach budowlanych 🏗️💫📝

Twój zakres obowiązków::
  • Przepisanie kodu z PHP na Python.
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności, które są pokryte testami jednostkowymi oraz integracyjnymi.
  • Diagnozowanie problemów i optymalizacji działań systemu.
  • Code review.
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Pracę w modelu 100% zdalnym.
  • Elastyczne godziny pracy (start między 8:00 a 10:00)
  • Dofinansowanie do opieki medycznej.
  • Szybki i przejrzysty proces rekrutacyjny.

Kogo poszukujemy?

Czego oczekujemy?
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w roli Backend Developera.
  • Bardzo dobra znajomość Pythona 3.x oraz Django 2.
  • Znajomość PHP.
  • Doświadczenie w tworzeniu integracji  REST API (REST/SOAP).
Mile widziane:
  • Doświadczenie w przepisywaniu kodu z PHP na Python.
  • Znajomość frameworka Django REST.

Języki:
  • Polski

  • 130-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Ithouse to polska firma licząca ponad 60 osób. Specjalizujemy się w 3 obszarach: - tworzymy aplikacje mobilne i webowe na zamówienie klientów (najczęściej tworzymy coś od zera lub dodajemy w pełni nowe funkcjonalności), a następnie zajmujemy się ich utrzymaniem, - budujemy dedykowane zespoły dla naszych Klientów. - wspieramy naszych Klientów w rekrutacji Specjalistów z branży IT, a naszym Kandydatom staramy się proponować jak najlepiej dopasowane oferty pracy.