Serwisant IT

6500-7000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Twoje zadania:
  • Dostarczenie wsparcia technicznego oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie sprzętu, aplikacji i sieci.
  • Przygotowanie oraz standaryzacja sprzętu IT dostarczanego użytkownikom, zapewnienie ciągłości pracy, prowadzenie bieżącej dokumentacji.
  • Obsługa zgłoszeń problemów informatycznych poprzez dedykowaną aplikację Helpdesk.

Kogo poszukujemy?

Nasze wymagania:
  • Znajomość obsługi, konfiguracji i serwisowania komputerów, laptopów, drukarek oraz urządzeń peryferyjnych w dużych środowiskach sieciowych
  • Znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych Windows oraz aplikacji firmy Microsoft, głownie pakietu O365
  • Znajomość obsługi, konfiguracji i serwisowania smartfonów (Android oraz IOS) w środowisku MS Intune
  • Znajomość budowy i umiejętność diagnostyki i serwisowania sieci Ethernet
  • Doświadczenie w przygotowywaniu stanowisk IT w środowisku laboratoryjnym i produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym sprawną współpracę z działem IT na Węgrzech)
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w organizacjach pracujących w systemach jakości GMP, GDP, ISO, HACCP
  • Studenci ostatnich lat studiów informatycznych lub technikum informatycznego
  • Podstawowa wiedza dotycząca biblioteki ITIL

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 6500-7000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Szkolenia wewnętrzne, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy

Gdzie będziesz pracował?

Ks. J. Poniatowskiego 5, Grodzisk Mazowiecki

Jesteśmy odpowiedzialną organizacją z silnym 120-letnim dziedzictwem i szeroką wiedzą branżową, jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie. Od momentu założenia na Węgrzech, w roku 1901, Gedeon Richter rozwinął się do rangi międzynarodowej korporacji. Zapewniamy wysoką jakość i bezpieczeństwo we wszystkich obszarach działania, rozumiejąc, że w naszych rękach jest zdrowie i życie ludzi. Ciągle poszukujemy nowych możliwości rozwoju produktów i procesów, aby sprostać oczekiwaniom pacjenta i dbamy o rozwój naszych pracowników dając im przestrzeń do nauki, co sprzyja tworzeniu silnego zespołu zdolnego sprostać wszelkim wyzwaniom. Nasze działania są napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii.