ServiceNow Developer (HRDS) (Remote)

17600-21000 PLN miesięcznie (B2B)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Stanowisko: ServiceNow Developer (HRDS)
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (maks. miesiąc okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 105 - 125 PLN netto + VAT/h
  • Godziny pracy: standardowe (8:00-16:00)
  • Klient: z branży technologicznej
  • Stack technologiczny: NowPlatform, Servicenow, HRSD, JavaScript, C#, Java, ITSM, GRC, Agile
  • Dodatkowe informacje: Klient może wymagać sporadycznych wyjazdów za granicą do siedziby Klienta końcowego
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowy techniczna Klientem → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Kierowanie rozwojem i wdrażaniem skomplikowanych procesów biznesowych. Wiąże się to również z analizą wymagań biznesowych na wszystkich etapach rozwoju.
  • Możliwość kierowania zespołem konsultantów podczas projektów lub projektowania architektury rozwiązań ServiceNow.
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znakomita znajomość architektury NowPlatform z minimum 4-letnim doświadczeniem w module HRSD ze zrozumieniem procesów HR
  • Doświadczenie w dostosowywaniu produktów, integracji, wdrożenia lub utrzymania
  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie we wdrażaniu ServiceNow (w tym we wdrażaniu rozwiązań finansowych)
  • Certyfikat Advanced ServiceNow CAD lub CIS
  • Udokumentowane doświadczenie w co najmniej dwóch językach programowania (JavaScript, C#, Java lub inne)
  • Udokumentowane doświadczenie i zaawansowana znajomość ITSM i GRC
  • Znajomość rozporządzeń i dyrektyw Unii Europejskiej dotyczących usług finansowych (w tym znajomość norm DORA)
  • Możliwość mapowania wymagań DORA na funkcjonalności ServiceNow GRC i SecOps.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu ocen ryzyka i zarządzaniu zgodnością w ramach ServiceNow.
  • Dobra znajomość metodyk ITIL i Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 17640-21000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy?

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.