Senior Guidewire Developer / Tech Lead (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Tryb pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max 2 tygodnie okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 100-120 PLN/h net + VAT
Zadania:
  • Praca w roli Tech Leada, aby przyczyniać się do różnych technicznych aspektów projektów wdrożeniowych Guidewire
  • Planowanie i monitorowanie realizacji zadań zespołu projektowego
  • Mentorowanie zespołu projektowego w realizacji wyznaczonych projektów
  • Gotowość do podróży do klientów w razie potrzeby

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego – poziom min. B2
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w programowaniu Java/Guidewire
  • Zrozumienie dowolnych technologii JVM lub otaczającego ekosystemu (np. Java 8, J2EE, XML, SOAP, REST, SQL, PL/SQL, Spring, Hibernate, dowolny serwer aplikacji, dowolny system komunikacji korporacyjnej)
  • Świadomość dobrych praktyk kodowania (Clean Code, wzorce projektowe)
  • Doskonałe umiejętności komunikacji biznesowej
  • Doświadczenie w konfigurowaniu i integrowaniu CC (ClaimCenter)
Mile widziane:
  • Praktyczne doświadczenie z Angular 5
  • Doświadczenie w pracy z Kotlin
  • Znajomość niemieckiego lub francuskiego byłaby dużym atutem

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 100-120 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.