Mid .NET Developer

21800-24400 PLN miesięcznie (B2B)

Speedapp sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy .Net Developera dla naszego Partnera z branży finansowej!

Praca głównie zdalna (4 dni w miesiącu z biura w Warszawie/ reszta zdalnie)

Zadania:
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie oraz rozwój architektury mikroserwisowej banku
Technologie:
  • C#, .Net, REST/WebAPI, SOAP/WCF, Kafka, RabbitMQ, Swagger, T-SQL, Entity Framework, NoSQL, Microservices, SOLID, DDD, TDD

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Min 4 lata komercyjnego doświadczenia
  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobra znajomości C#, platformy .Net oraz Entity Framework
  • Znajomość architektury mikroserwisowej oraz REST
  • Znajomość SQL oraz sposobów optymalizacji zapytań bazodanowych
  • Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji
  • Umiejętność korzystania z GIT.
Mile widziane:
  • Apache Kafka od strony programistycznej
  • Redis
  • Znajomość zagadnień architektury rozproszonej
  • Znajomość wzorca Domain Driven Design
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji
  • Umiejętność dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAML

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 130-145 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Bracka 25, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.