Analityk biznesowo – systemowy

apreel

Czym będziesz się zajmować?

Branża: ubezpieczenia

Stanowisko: Analityk Biznesowo – Systemowy

Opis projektów:
  • 0,5 FTE system zarządzania siecią agencką.
  • 0.5 FTE Data Stewart system wizualizacji danych z systemu polisowego ZSI.
Zadania:
  • Prowadzenie prac analitycznych.
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych.
  • Weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie.
  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym.
  • Współpraca z programistami.
  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych.
  • Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów.
  • Przygotowanie propozycji architektury IT.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne).
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowo – Systemowego.
  • Praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników oraz tworzeniu specyfikacji systemowych.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym.
  • Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, PostgreSQL, MS/SQL.
  • Znajomość notacji UML i BPMN.
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect.
  • Znajomość architektury SOA.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
Kompetencje:
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej.
  • Systemowe podejście do rozwiązywania powierzonych zadań.
  • Umiejętności budowy i optymalizacji procesu.
  • Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 140-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Niegolewskiego, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.