Programista .NET

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Tworzenie oraz rozwój architektury mikroserwisowej

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min 4 lata komercyjnego doświadczenia,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomości C#, platformy .Net oraz Entity Framework,
  • Znajomość architektury mikroserwisowej oraz REST,
  • Znajomość SQL oraz sposobów optymalizacji zapytań bazodanowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z pisaniem testów jednostkowych,
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji,
  • Umiejętność korzystania z GIT.
Mile widziane:
  • Apache Kafka od strony programistycznej
  • Redis
  • Zagadnień architektury rozproszonej
  • Wzorca Domain Driven Design
  • Zagadnień związanych z optymalizacją aplikacji
  • Dokumentowania usług REST za pomocą Swagger / YAM

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 110-145 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

speedapp to innowacyjna, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych klientów.