Kierownik Działu IT

16000-18000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Tap.Talent

Czym będziesz się zajmować?

Opis stanowiska:

Jako Kierownik działu IT będziesz odpowiedzialny za zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury IT w organizacji. W zakres obowiązków wejdzie również zarządzanie zespołem technicznym, wdrażanie i utrzymanie systemów oraz dbanie o bezpieczeństwo i optymalną wydajność infrastruktury.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie, nadzorowanie i koordynowanie pracy zespołu IT.
  • Zarządzanie dostawcami i optymalizacja kosztów.
  • Planowanie, wdrażanie i konserwacja systemów informatycznych, w tym serwerów, sieci, baz danych i aplikacji.
  • Regularne monitorowanie wydajności systemów oraz wykrywanie i usuwanie ewentualnych usterek, awarii czy luk w zabezpieczeniach.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa danych i infrastruktury poprzez stosowanie odpowiednich protokołów, procedur oraz narzędzi zabezpieczających.
  • Identyfikacja i szybkie rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników oraz zapewnienie ciągłości działania systemów.
  • Zapewnienie płynnej komunikacji i współpracy z innymi działami organizacji w celu zrozumienia ich potrzeb i dostosowania infrastruktury IT do wymagań biznesowych.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne związane z informatyką, telekomunikacją, teleinformatyką, itp.
  • Doświadczenie zawodowe związane z kierowaniem zespołem IT.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze administracji systemów operacyjnych, serwerów oraz infrastruktury sieciowej.
  • Bardzo dobra znajomość Linux Server i Windows Server.
  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu technologii sieci VLAN.
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami firm: Fortigate, Mikrotik, Dell, Ubiquiti.
  • Znajomość baz danych MS SQL Server, PostgreSQL, MariaDB.
  • Praktyczna znajomość systemów ERP/CRM/Workflow.
  • Znajomość infrastruktury klucza publicznego, SSL, podpisów cyfrowych.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie programowania Python, PHP, Django lub Flask.
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w warunkach presji czasu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz umiejętność motywowania innych do osiągania wspólnych celów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 16000-18000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny
  • Parking

Gdzie będziesz pracował?

Taborowa, Warszawa

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Działu IT.