Tester Manualny

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Stanowisko: Tester manualny
  • Miejsce pracy: praca hybrydowa - raz w tygodniu Klient może wymagać wizyty w biurze (lokalizacje: Warszawa, Katowice, Wrocław)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 70 - 90 PLN netto + VAT/h
  • Godziny pracy: standardowe (8:00-16:00)
  • Klient: z branży bankowej
  • Stack technologiczny: RedMine, Jira, TestLink, SoapUI, SQL, MS SQL, Oracle, REST, SOAP, Scrum
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem + test → podjęcie decyzji
Zadania:
  • Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych dla aplikacji
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, API i regresywnych (opcjonalnie automatycznych, wydajnościowych)
  • Udział w testach użytkownika końcowego UAT
  • Tworzenie zapytań SQL dla zapewnienia danych testowych
  • Dokumentację, analizowanie wykonanych testów i zgłaszanie usterek, retesty błędów
  • Ścisłą współpracę z Analitykami Biznesowymi, Designerami UX/UI i Programistami
Oferujemy:
  • Współpraca długofalowa
  • Możliwość pracy przy rozwojowym projekcie
  • Opcjonalnie możliwość skorzystania z benefitów (dofinansowanie do pakietu medycznego Enel-med i Multisport oraz podstawowy pakiet księgowy - darmowy do trzech faktur miesięcznie)

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym min. rok w bankowości
  • Znajomość narzędzi RedMine lub Jira, TestLink, SoapUI, a także znajomość SQL i tematyki bazodanowej (MS SQL, Oracle)
  • Znajomość technologii REST, SOAP
  • Znajomości aplikacji bankowych i produktów bankowych
  • Umiejętności pracy w zespole projektowym (znajomość praktyczna metodyki SCRUM)
  • Dokładności, samodyscypliny, samodzielności i dyspozycyjności
Mile widziane:
  • Doświadczenie w testach automatycznych
  • Wykształcenie techniczne

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 11760-15120 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.