Azure Devops Engineer (+ SonarQube | Kubernetes) (Remote)

1dea sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

Branża projektu: Consulting IT

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)

Zaangażowanie: B2B (outsourcing przez 1dea), full-time, długofalowo

Stawka B2B (ustalana indywidualnie): 125 - 145 PLN netto + VAT / h

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Krótkie zadanie techniczne do wykonania, następnie...
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Tech Leaderem Projektu u Klienta (~ 40-60 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków
  • Tworzenie pipeline'ów YAML w Azure dla CI/CD, w tym bramki jakości (Quality Gates) w celu zapewnienia jakości wdrażanego kodu
  • Konfigurowanie infrastruktury na Azure zgodnie z wymaganiami zespołu inżynierów
  • Automatyzacja provisioningu infrastruktury i integracja z pipeline'ami Azure
  • Dogłębna znajomość Kubernetesa i wszystkich jego funkcji
  • Tworzenie skryptów do automatyzacji częstych zadań i ich integracja z odpowiednimi pipeline'ami
  • Rozumienie procesu rejestracji aplikacji w Azure Active Directory (AAD) i jej interakcji z backendem
  • Dbałość o przepływ danych i zdarzeń
  • Wdrażanie i release'y
  • (Atut) Wiedza z zakresu ML i Lightbend Cloudflow.

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia zawodowego w roli Cloud Engineera (najlepiej z Azure)
  • Kluczowy jest mocny skill / wiedza z obszaru Azure i Kubernetesa
  • Skillset: Azure DevOps, Azure Pipelines, CI/CD, SonarQube, Git, mocne podstawy Kubernetes, Docker, Azure Key Vault, Azure App Service, Application Gateway, APIM, Azure Cosmos DB, HDI Kafka, Sieci, Provisioning infrastruktury (ARM lub Terraform), język skryptowy (najlepiej Bash/Python).
  • Angielski na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie (B2+)

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 125-145 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.