Analityk Systemowy (IT)

speedapp

Czym będziesz się zajmować?

OBOWIĄZKI
  • praca nad rozwojem rozwiązań z obszaru mobile
  • budowa nowoczesnych procesów dla Klientów w bankowości elektronicznej
  • analiza wymagań, w tym precyzowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych we współpracy z jednostkami biznesowymi
  • przygotowywanie specyfikacji technicznej dla zmian systemowych z uwzględnieniem zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością rozwiązań klasy enterprise w środowisku bankowym
  • praca w metodykach zwinnych (SCRUM, Agile PM)
OFERTA
  • umowa: B2B
  • stawka: 110-140 PLN/h
  • model pracy: hybryda (co 2 tyg. 2 dni pracy z biura, Warszawa)
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach i czas na naukę)
  • zintegrowany zespół, dobra atmosfera pracy
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Kogo poszukujemy?

WYMAGANIA
  • min. 4-letnie doświadczenie w roli analityka systemowego
  • doświadczenie w obszarze rozwoju aplikacji mobilnej (preferowane) lub webowej
  • umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta
  • biegłość w technikach analizy systemowej i rozwiązywaniu problemów
  • biegłość zagadnień integracyjnych (Rest API, Microservices, Web Services, SOA)
  • bardzo dobra znajomość UML, BPMN i doświadczenie w pracy na diagramach sekwencji
  • biegłość w posługiwaniu się narzędziami CASE i modelowaniu systemów IT
  • znajomość i płynność w posługiwaniu się narzędziami typu: Swagger, SOAP UI, Postman
  • znajomość podstaw SQL

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 110-140 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

speedapp to innowacyjna, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Poszukajmy ponad naszym wzrokiem, w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych klientów.