Scala Developer (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie (możliwość wizyty w Rydze max. raz na kwartał)
  • Start: ASAP (max. 2 tygodnie wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 150 – 180 zł/h netto + VAT
Zadania:
  • Tworzenie i utrzymywanie aplikacji w języku Scala

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia z językiem Scala
  • Znajomość biblioteki Cats, programowania funkcyjnego, AKKA, systemów strumieniowych i reaktywnych, AWS
  • Zaawansowany angielski (min. poziom B2)

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 150-180 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.