Azure Operations Expert

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Tryb pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max. 1 miesiąc okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 170 - 210 zł/h netto + VAT
Zadania:
  • Konfiguracja, monitorowanie i optymalizacja usług i zasobów w Azure
  • Zapewnienie ciągłości działania poprzez monitorowanie alertów i działania naprawcze
  • Utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturami
  • Tworzenie strategii backupu i odzyskiwania danych
  • Wdrażanie automatyzacji procesów za pomocą narzędzi takich jak Azure DevOps
  • Optymalizacja wydajności i kosztów zasobów
  • Zapewnienie zgodności z politykami bezpieczeństwa
  • Monitorowanie bezpieczeństwa systemów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w sektorze ochrony zdrowia
  • Co najmniej rok doświadczenia w obsłudze platform chmurowych opartych na Azure w produkcji w sektorze społecznym lub branży opieki zdrowotnej
  • Doświadczenie w tworzeniu usług do systemu informacji pacjenta
  • Minimum 2 lata doświadczenia w każdej z następujących technologii/narzędzi:
  • Azure Data Lake Storage
  • Azure Data Factory
  • Azure Monitoring
  • Doświadczenie z narzędziem Azure DevOps oraz produktem Atlassian Confluence
Mile widziane:
  • Certyfikat Azure Administrator Associate

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 170-210 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Redłowo, Gdynia

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.