Senior Fullstack Developer

25200-28600 PLN miesięcznie (B2B)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: Hybryda – min. 1 dzień na 2 tygodnie w biurze w Warszawie
  • Start: ASAP (max. 1 msc wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 150 - 170 zł/h netto + VAT
  • Proces rekrutacji: krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min) ➡ 2 rozmowy miękko-techniczne z klientem ➡ zadanie ➡ decyzja
Zadania:
  • Współodpowiedzialność za przeprowadzenie projektu migracji i wdrożenia głównego systemu finansowo księgowego spółki (moduły księgi głównej, księgi pomocniczej i ewidencji składników majątkowych)
  • Przejęcie wiedzy od obecnego dostawcy systemu na bazie kodów źródłowych i dokumentacji, wdrożenie mechanizmów CI/CD niezbędnych do utrzymania i rozwoju podstawowych funkcjonalności systemu oraz refactoring kodu
  • Ścisła współpraca z Project Managerem oraz ekspertami dedykowanymi do projektu z obszaru finansowo-księgowego
  • Wprowadzanie poprawek i modyfikacji do istniejącego systemu ERP, rozwój nowych funkcjonalności na bazie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych oraz tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (lub inne techniczne)
  • Doświadczenie w rozwoju i utrzymaniu systemów ERP (moduły finansowe)
  • Wymagane doświadczenie w przejmowaniu i adaptacji rozwiązań na podstawie kodów źródłowych
  • Zdolność do efektywnego zarządzania procesem integracji rozwiązań z istniejącymi systemami firmy
  • Biegła znajomość języka PL/SQL
  • Biegła znajomość relacyjnych baz danych Oracle oraz języków SQL
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem platformy Oracle Forms and Reports
  • Znajomość języka Java i frameworka Java Spring
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji z wykorzystaniem RabbitMQ
  • Biegła znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych, jednostkowych, integracyjnych
  • Znajomość narzędzi IDE i Oracle Designer
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • Doświadczenie w automatyzacji buildów i publikacji aplikacji (Continuous Integration)
  • Doświadczenie we wdrażaniu aplikacji z wykorzystaniem WebLogic Server
  • Doświadczenie w pracy z obrazami Docker
  • Doświadczenie w pracy z Kubernetes
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość frameworka Angular

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 150-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.