CI/CD DevOps Engineer (Azure) (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Tryb pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max 1 miesiąc okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Stawka: 150-170 PLN/h net + VAT
  • Proces rekrutacji: krótka rozmowa z ITFS (ok. 15 min) ➡ 2 rozmowy miękko-techniczne z klientem ➡ decyzja
Zadania:
  • Budowanie pipeline'ów CI/CD
  • Realizacja złożonych kompilacji
  • Ustalanie warstw
  • Przeprowadzanie zautomatyzowanych testów infrastruktury

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Doświadczenie w budowaniu Pipeline'ów CI/CD w Azure DevOps, Jenkins lub podobnych środowiskach
  • Znajomość C++ lub C#
  • Doświadczenie w zarządzaniu kodem źródłowym w Git
  • Doświadczenie w wdrażaniu i budowaniu przy użyciu różnych usług Azure (App Service, API management, KeyVault, AKS (Azure Kubernetes Service), ACR (Azure Container Registry), Azure SQL, App Gateway, Azure Red Hat OpenShift)
  • Zrozumienie podstaw sieci i umiejętność tworzenia oraz zarządzania podsieciami, zaporami aplikacji webowych
  • Doświadczenie z (Azure) ARM i/lub Terraform
  • Biegłość w jednej lub więcej z następujących technologii infrastrukturalnych: Azure Active Directory, Azure Monitor Alerting, endpoint protection, Azure DevOps
  • Doświadczenie z PowerShell, Bash
  • Wyższe wykształcenie techniczne
Mile widziane:
  • Znajomość Java, Python, Node.js

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 150-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.