Senior Java Developer

25200-29400 PLN miesięcznie (B2B)

apreel

Czym będziesz się zajmować?

Klient: ubezpieczenia

Stanowisko: Java Developer (Mid/ Senior)

Zadania:
  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem technologii integracyjnych wskazanych w projekcie rozwiązania
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeń w środowisku integracyjnym
  • Inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego opracowywania architektury integracji w projekcie
  • Współpraca z Architektem infrastruktury oraz administratorami w zakresie zarządzania infrastrukturą systemu
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa / Centrum; praca hybrydowa – wymagane wizyty w biurze 1x w tygodniu
  • Start: czerwiec
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 175 PLN netto/h

Kogo poszukujemy?

Wymagania:

Ogólne:

  • umiejętność wytwarzania "utrzymywalnego" oprogramowania oraz znajomość wzorców/bibliotek wspierających utrzymywanie oprogramowania

Szczegółowo:

  • znajomość Java 17 oraz Spring
  • znajomość architektury mikrousługowej i doświadczenie w deploymencie rozwiązań w środowisku Kubernetes
  • doświadczenie w wykorzystaniu Bamboo/ Jenkins i repozytorium Git/ Bitbucket, znajomość Jira
  • znajomość zagadnień integracji międzysystemowej (REST, SOAP, XML, JSON)
  • doświadczenie w pracy z bazami PostgreSQL, Oracle
  • pożądana znajomość Oracle SOA Suite 12c
Mile widziane:
  • znajomość Apache Kafka, Apache Camel, Apache Nifi

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 150-175 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Niegolewskiego 17/1, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.