Administrator SCCM

apreel Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Zadania:
  • Aktualizacja obrazów Windows 11 na platformie SCCM.
Oferta:
  • Lokalizacja: Warszawa, Centrum/ praca hybrydowa – wymagane wizyty w biurze 1x w tygodniu
  • Współpraca: długofalowa
  • Start: 01.06
  • Zatrudnienie: przez apreel na zasadach B2B
  • Stawka: do 170,00 PLN netto p/h

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znajomość SCCM, Packages, Applications, Task Sequences, WIM, WindowsUpdate
  • Znajomość PowerShell, WMI, CMD (SCCM, WMI i PowerShell to obowiązkowe minimum)
  • Umiejętność tworzenia i dystrybucji obrazów dla systemów operacyjnych Windows 10, 11 w oparciu o SCCM
  • Umiejętności analizowania zdarzeń i rozwiązywanie problemów w systemach Windows
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Języki:
  • Polski

  • 130-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (praca projektowa)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Oferujemy nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole. Jasne zasady współpracy oraz szybkość w opłacaniu faktury.