AX Consultant

Stackmine

Celem projektu jest wdrożenie Ogólnych Kontroli Informatycznych zgodnie z normą ISO27001 w strukturze firmy z sektora industry na terenie Europy. Projekt obejmuje także implementację SoD oraz ról w systemie AX 2012, mając na uwadze złożone procesy biznesowe z obszarów O2C, P2P, FICO, i Produkcji.

Zadania:
  • przeprowadzenie analizy wymagań ISO27001,
  • projektowanie, dokumentowanie i implementacja procesów autoryzacji zgodnie z normą,
  • automatyzacja procesów przyjmowania i zwalniania w kontekście AD, SSN i polityk hasłowych,
  • przeprowadzenie analizy SoD dla kluczowych procesów biznesowych,
  • stworzenie struktury ról i uprawnień w systemie AX 2012, z uwzględnieniem zasad SoD,
  • opracowanie i wdrożenie raportów niezbędnych dla audytorów z obszarów finansów, ISO oraz SoD,
  • identyfikacja i przejęcie odpowiedzialności za część zadań od istniejącego zespołu,
  • tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej na różnych poziomach.

Kogo poszukujemy?

  • min. 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość ISO 27001 i koncepcji autoryzacji,
  • zaaawansowana wiedza biznesowa w przynajmniej jednym z obszarów: O2C, P2P, FICO, produkcja,
  • doświadczenie w implementacji interfejsów SFTP, API, XML, w tym niestandardowych rozwiązań,
  • praktyczna znajomość administracji SQL oraz monitorowania wydajności,
  • doświadczenie w przywracaniu środowiska AX, testowaniu awaryjnym oraz dokumentacji,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego,
  • gotowość do pracy hybrydowej, 2-3 dni onsite.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 120-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

W Stackmine zajmujemy się pełnym cyklem tworzenia rozwiązań IT z obszarów aplikacji webowych, desktop oraz mobile. Realizacja projektów obejmuje wiodące technologie służące do wytwarzania oprogramowania w obszarze back-end (JAVA, C#, Python, C++, Node.js, Scala, PHP,) oraz front-end (Angular, React, Vue). Dodatkowo posiadamy doświadczenie w budowaniu zespołów z niszowymi kompetencjami np. Golang. Ponadto oferujemy szerokie doświadczenie sektorowe, co pozwala nam z sukcesem realizować projekty dla branż wymagających domenowej wiedzy.