Data Consultant (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max 30 dni wypowiedzenia)
  • Współpraca: B2B z ITFS – pełny etat, współpraca długofalowa
  • Stawka: 150 - 170 zł netto/h + VAT
Zadania:
  • Zarządzanie metadanymi i danymi głównymi,
  • Komunikacja najlepszych praktyk dotyczących nowoczesnej architektury danych i proponowanie ulepszeń dla obecnego stanu
  • Przegląd istniejących polityk i procesów zarządzania danymi oraz propozycja ulepszeń
  • Testowanie użyteczności i wymagań narzędzia zarządzania danymi (MS Purview)
  • Identyfikacja opiekunów danych
  • Prezentacja i komunikacja nowoczesnej architektury danych oraz najlepszych praktyk rynkowych
  • Analiza stanu obecnego i identyfikacja luk dotyczących architektury danych
  • Proponowanie poprawy ram zarządzania danymi, polityk i procesów
  • Określanie wymagań dotyczących narzędzi zarządzania danymi i testowanie tych wymagań
  • Regularne raportowanie postępów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Min. 6 lat doświadczenia na tożsamym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego – min. poziom C1
  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie w projektowaniu/rozwijaniu lub ulepszaniu architektury danych
  • Znajomość metod, narzędzi i technik zarządzania danymi
  • Doświadczenie w tworzeniu i/lub utrzymywaniu koncepcji zarządzania danymi głównymi
  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne oraz organizacyjne
  • Znajomość powszechnie używanych narzędzi i aplikacji do zarządzania danymi
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii, reguł i procesów zarządzania danymi
  • Znajomość międzynarodowych najlepszych praktyk dotyczących zarządzania danymi (np. DAMA/DMBok)
  • Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i koordynacji zadań

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 150-170 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.