API Developer (Mulesoft)

HRO Digital

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Rozwój API oraz mikrousług
  • Praktykowanie najlepszych praktyk branżowych w projektowaniu, kodowaniu, testowaniu jednostkowym, testowaniu systemów wsparcia oraz wydawaniu produkcyjnym
  • Tworzenie projektów technicznych najwyższej jakości
  • Praca zgodnie z metodologią Agile/Scrum w celu opracowania interfejsów API
  • Zapewnienie wsparcia gwarancyjnego dla nowych zmian w produkcji
  • Zarządzanie ryzykiem operacyjnym oraz wymaganiami FIM

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia w technologiach integracyjnych, w tym Java Spring Boot i Mulesoft (wymagane)
  • Doświadczenie w narzędziach do testowania jednostkowego (wymagane)
  • Znajomość JIRA/Confluence
  • Znajomość GitHuba
  • Pożądana znajomość Pivotal Cloud Foundry, AWS

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 22000-29500 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Wadowicka 3A, Kraków lub hybrydowo

Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją. Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.