VMware VRA Specialist / Developer (Remote)

25200-33600 PLN miesięcznie (B2B)

Novaris Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

VMWARE VRA Specialist/DeveloperTwoje obowiązki:
  • Opracowywanie nowych elementów systemu
  • Organizacja pracy w zespole Cloud. Porady i wsparcie programistów, którzy mają mniejsze doświadczenie w VRAS
  • Wsparcie w konfiguracji platformy VRA
  • Praca w oparciu o dokumentację/wymagania/instrukcje
  • Integracja z innymi aplikacjami
Oferujemy :
  • W przypadku zatrudnienia w oparciu B2B stawka za dzień pracy od 1200 do 1600 PLN netto
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa i Prace (w zależności od preferencji kandydata)
  • Praca Zdalna 100% !

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w automatyzacji i rozwoju usług XaaS
  • Doświadczenie z vRealize Automation 8.x i wszystkimi jego komponentami
  • Doświadczenie z (Powershell lub Python lub Javascript)
  • Znajomość YAML i JSON oraz CI/CD
  • Doświadczenie z produktami Atlassian
  • Angielski poziom min B2
  • Mile widziana wiedza z zakresu Node.js

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Angielski
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 25200-33600 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

Kim jesteśmy?

Firma Novaris rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku i od tego momentu zajmuje się kreowaniem, utrzymaniem, testowaniem i adoptowaniem systemów informatycznych do potrzeb Naszych klientów Jednym z najważniejszych wyzwań stojących przed naszą firmą jest tworzenie nowoczesnych aplikacji przy użyciu najnowszych technologi programistycznych obecnych na rynku