Architekt IT

Scalo Sp. z o.o.

Projekty dotyczą: branży leasingowej, obszaru bankowości i ubezpieczeń.

Zadania:
  • budowanie architektury systemów IT w organizacji w oparciu o koncepcję SOA/REST,
  • projektowanie rozwiązań, nadzór i wsparcie w realizacji projektów IT,
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją architektoniczną,
  • konsultacje z zespołami analitycznymi i developerskimi,
  • zarządzanie repozytorium architektonicznym oraz standardami IT,
  • tworzenie i konsultowanie pryncypiów architektonicznych,
  • współpraca z Architektami IT, Jednostkami Biznesowymi oraz Liderami Zespołów Programistów w celu wypracowywania najlepszych rozwiązań technologicznych w zakresie zarządzania danymi i ich wykorzystania w biznesie,
  • praca zdalna i okazjonalnie z biura we Wrocławiu,
  • stawka: 170 -190 zł/h przy B2B, w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • posiadasz minimum trzyletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku,
  • masz praktyczną znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem Architekturą Korporacyjną, w szczególności w zakresie Architektury Aplikacji i Danych,
  • znasz narzędzie Enterprise Architect,
  • potrafisz korzystać z notacji ArchiMate (2.0), BPMN (2.0) i UML (tworzenie dokumentacji),
  • znasz ramy architektoniczne TOGAF,
  • orientujesz się w obszarze integracji systemów (szyna danych) oraz SOA,
  • potrafisz strategicznie i twórczo myśleć,
  • jesteś otwarty/a na zmiany i potrafisz pracować w ramach wielowątkowych inicjatyw, w multidyscyplinarnych zespołach,
  • posiadasz umiejętność doradzania partnerom, w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Informatyka lub podobny),
  • budujesz relacje oparte na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera na różnych szczeblach zarządzania.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 170-190 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Powstańców śl. 9, Wrocław

U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.