Senior Dynamics 365 Developer (F&O / AX) (Remote)

1dea

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:
  • Obszar: Consulting IT
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka: 155 - 180 PLN net / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo (12msc+ z opcją dalszego przedłużenia)
Zakres obowiązków

Wdrażanie systemów:

  • Kieruj projektowaniem, konfiguracją i integracją Dynamics 365 F&O, Commerce i Power Platform.
  • Wdrażaj DevOps dla usprawnienia współpracy i automatyzacji.

Wsparcie dla zespołów deweloperskich:

  • Udzielaj technicznego wsparcia, mentoringu i pomocy w zakresie DevOps.
  • Zarządzaj recenzjami kodu, testami automatycznymi i pipeline'ami CI/CD.

Projektowanie i wdrażanie rozwiązań:

  • Stosuj najlepsze praktyki dla Dynamics 365 F&O, Commerce i Power Platform.
  • Przestrzegaj zasad DevOps dla skalowalności i jakości.

Kogo poszukujemy?

Wymagania

Dynamics 365:

  • Głęboka wiedza i doświadczenie w Dynamics 365 F&O, Commerce i Power Platform (architektura).
  • Doświadczenie w programowaniu X++, C#, .NET i innych językach (dostosowania i rozszerzenia w Dynamics 365 F&O, Commerce, i Power Platform)
  • Doświadczenie w integracji Dynamics 365 z innymi systemami.
  • Znajomość modułów D365 FO: Finanse, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Handel.

DevOps:

  • Doskonała znajomość metodologii i narzędzi DevOps (kontrola wersji, testy automatyczne, CI/CD).
  • Doświadczenie wdrażania DevOps w projektach Dynamics 365 dla optymalizacji wydajności i jakości.

Analiza biznesowa:

  • Analiza wymagań biznesowych z naciskiem na zmniejszenie nakładu pracy na etapie rozwoju i uproszczenie wdrożenia.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 155-180 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

1dea is recruitment company focusing on middle and top level positions. We’re based in Poland but thanks to our international network, our capabilities are global. 1dea covers the sectors of Commerce & Industry, Financial services, Legal and Advisory. We thrive on excellence, priding ourselves on being a young, vibrant, creative and a fast growing. Want to join 1dea? Find and contact us.