Power Apps Developer (Power Pages) (Remote)

1dea sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Warunki zaangażowania:

Obszar: Consulting IT

Lokalizacja: 100% zdalnie

Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 1msc okresem wypowiedzenia)

Stawka (ustalana indywidualnie): 145 - 160 PLN netto + VAT / h

Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczna z Klientem / przedstawicielem Projektu (~1 - 1,5 h)
  • Decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków
  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie rozwiązań w Power Apps (Portals) i Power Pages
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności tworzonych rozwiązań
  • Testowanie i utrzymanie tworzonych aplikacji i stron, z użyciem narzędzi M365
  • Współpracę z zespołem IT i biznesowym
  • Doskonalenie swoich umiejętności i dzielenie się wiedzą z innymi

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Power Platform Developer
  • Zaawansowaną znajomość Power Apps i Power Pages (dawniej Power Portal)
  • Umiejętność integracji Power Apps z innymi systemami (np. CRM, ERP)
  • Znajomość języka programowania JavaScript (wskazane, ale nie konieczne)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów użytkownika (UI) i doświadczenia użytkownika (UX)
  • Silne umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 145-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.