Head of B2B Sales (Remote)

15000-20000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie lub hybrydowo z biura w Warszawie
  • Start: ASAP, max. 1 miesiąc OW
  • Forma współpracy: B2B/UOP z Klientem (zatrudnienie bezpośrednie), współpraca długofalowa
  • Stawka: 18-25k PLN netto/msc na B2B, 15-20k PLN brutto/miesiąc UOP
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → dwie rozmowy z Klientem→ podjęcie decyzji
Zadania na stanowisku:
  • Rozwój międzynarodowej sieci dystrybucji
  • Tworzenie, wdrażanie i optymalizacja strategii sprzedaży B2B
  • Zarządzanie relacjami z dystrybutorami zagranicznymi
  • Rozwój infrastruktury organizacyjnej i procesów wspierających dystrybucję międzynarodową
  • Zapewnienie trwałego sukcesu biznesowego mierzonego przychodami i rentownością
  • Kierowanie zespołem sprzedaży

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku obejmujący rozwój sprzedaży międzynarodowej, zarządzanie zespołem i zarządzanie procesem sprzedaży
  • Historia sukcesów sprzedażowych w zakresie dystrybucji międzynarodowej produktów konsumenckich
  • Umiejętności przywódcze zweryfikowane i potwierdzone przez współpracowników, pracowników lub klientów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2+/C1

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 15000-20000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • 18000-25000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub zdalnie

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.