Cybersecurity Controls Design Analyst

HRO Digital

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za wsparcie w definiowaniu i utrzymywaniu instancji kontroli operacyjnej oraz ich atrybutów, pomiarów kontrolnych oraz wymagań kontrolnych dla cyberbezpieczeństwa,
  • Współpraca z różnymi interesariuszami, w tym Właścicielami Kontroli i 2LoD, w celu zapewnienia zgodności projektowanych kontroli cyberbezpieczeństwa z wymaganiami Banku oraz standardami branżowymi (np. NIST 800-53),
  • Współpraca z zainteresowanymi stronami i współpracownikami w celu zapewnienia, że pomiary kontroli cyberbezpieczeństwa są zgodne z zasadami projektowania firmy i najlepszymi praktykami branżowymi (np. CIS),
  • Współpraca z zespołami ds. cyberbezpieczeństwa w celu zapewnienia zgodności z wymogami prawnymi/regulacyjnymi i odpowiedniego nadzoru nad raportami zarządczymi.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w ramach ryzyka i kontroli, ze szczególnym uwzględnieniem projektowania i wdrażania kontroli.
  • Zrozumienie koncepcji ryzyka nieodłącznego/rezydualnego oraz umiejętność tłumaczenia trudnych koncepcji informatycznych na język biznesowy.
  • Doświadczenie w obszarze zagrożeń i kontroli cyberbezpieczeństwa.
  • Znajomość technologii informatycznych, sieci i segmentacji sieci.
  • Znajomość wskaźników i miar w zarządzaniu ryzykiem i kontrolami (KCI, KRI, KPI).
  • Doskonała znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Umiejętność obsługi MS Office i MS Teams.
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym oraz zarządzaniu interesariuszami.
  • Zorientowanie na zespół, samodzielność i wysoki poziom jakości w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętności interpersonalne, w tym zdolność do efektywnej komunikacji i wpływu.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 22000-30000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Wadowicka 3A, Kraków lub hybrydowo

Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją. Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.