AI Solutions Architect (Remote)

Master Care Sp. z o. o.

Dla jednego z naszych Klientów - firmy IT o globalnym zasięgu, poszukujemy kandydatów na stanowisko AI Solution Architect. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym architektem rozwiązań z obszaru AI, projektując zaawansowane systemy oraz wspierając Klienta w jego transformacji cyfrowej.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie kompleksowej architektury dla systemów opartych na AI,
  • Ocena i rekomendacja najlepszych technologii do wdrażania platform AI,
  • Aktywne uczestnictwo w konsultacjach z Klientami, analiza ich potrzeb i projektowanie spersonalizowanych rozwiązań AI,
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu skutecznego wdrożenia i integracji rozwiązań AI,
  • Stałe doskonalenie istniejących systemów AI, dbanie o ich efektywność praz wydajność,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla Klientów i zespołu projektowego.

Kogo poszukujemy?

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku AI Solution Architect lub podobnym związanym z jednym z poniższych obszarów: sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, sieci neuronowe,
  • Rozumienie koncepcji architektury danych np. Data Lake, Data Hubs, Data Warehousing,
  • Silne umiejętności komunikacyjne, zarówno w kontakcie z Klientami jak i zespołem projektowym,
  • Zdolność skutecznego rozwiązywania problemów i podejścia analitycznego do projektowania rozwiązań AI,
  • Znajomość nowych technologii i trendów w zakresie danych i sztucznej inteligencji
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zwinnym środowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontakt B2B,
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze AI,
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej, ubezpieczenie na życie).

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 22000-30000 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Postępu 15 C, Warszawa lub zdalnie

Jesteśmy firmą rekrutacyjną z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu (body leasingu) pojedynczych pracowników IT oraz całych zespołów specjalistów. Nasi kontraktorzy pracują w lokalnych i międzynarodowych projektach dla dostawców usług informatycznych, telekomunikacyjnych, logistycznych, sektora finansowego oraz farmaceutycznego.