IT Architect

24000-28000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Randstad Polska sp. z o.o.

Dla naszego klienta z branży IT poszukujemy wysoko wykwalifikowanego i zmotywowanego Architekta, który dołączyłby do rozwijającego się zespołu. Jako Architekt będziesz odpowiedzialny za projektowanie oprogramowania do obsługi reklam, prowadząc rozmowy z kluczowymi interesariuszami, zarówno biznesowymi, jak i technicznymi.

Dołącz do zespołu i odegraj kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości platformy dedykowanej technologii reklamowej.

Oferujemy
  • Miesięczny budżet na integracje
  • Prywatna opieka medyczna (możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Różnorodne zniżki na produkty firmowe, bilety do teatrów, restauracje
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny (jeśli będzie taka potrzeba)
  • Praca w modelu hybrydowym – 3 dni w biurze w tygodniu
Zadania:
  • Projektowanie i implementacja solidnych i skalowalnych rozwiązań
  • Współpraca z zespołami interdyscyplinarnymi w celu zdefiniowania i doprecyzowania wymagań projektu
  • Zapewnianie technicznego przywództwa i mentorowanie zespołowi utalentowanych programistów
  • Projektowanie i wdrażanie najlepszych praktyk w dziedzinie rozwoju oprogramowania i standardów kodowania
  • Śledzenie trendów branżowych i nowych technologii, aby zapewnić konkurencyjność i odpowiedni poziom pod kątem technicznym

  • Doświadczenia w pracy jako Architekt lub na podobnej roli w rozwoju oprogramowania
  • Eksperckości w technologiach, które są używane w firmie np. AWS, Ruby and Ruby on Rails, Golang, React with TypeScript, Kubernetes, Snowflake, Kafka
  • Doskonałych umiejętności przywódczych i komunikacyjnych
  • Zdolności do podejmowania ważnych decyzji związanych z projektowaniem i egzekwowaniem standardów technicznych
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (wystarczającej do codziennej komunikacji i zrozumienia dokumentacji technicznej)
  • Biegłości w wizualizacji architektury oprogramowania za pomocą modelu C4, UML i ArchiMate

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 24000-28000 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady
  • Pakiet relokacyjny

Gdzie będziesz pracował?

Plac Europejski, Warszawa lub hybrydowo

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.