Tech Lead Java Developer

ITFS

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: hybrydowo (3 dni z biura w Lublinie, 2 dni pracy zdalnej)
  • Start: ASAP
  • Forma współpracy: B2B z ITFS, współpraca długofalowa
  • Stawka: 100-140 zł/h netto + VAT
  • Klient: dostawca rozwiązań biznesowych
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → rozmowa techniczna z Klientem → podjęcie decyzji
Zakres obowiązków:
  • Prace programistyczne związane z rozwojem oraz utrzymaniem systemów
  • Praca w zespołach SCRUM oraz współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Organizacja pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za projektowanie i tworzenie
Oferujemy:
  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Tech Leadera
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego jako projektant-programista
  • Znajomość języka Java 8+
  • Znajomość technologii Spring, SpringBoot, JPA/Hibernate, REST Api
  • TDD/Clean Code
  • Praktyczne doświadczenie z CI/CD
  • Maven
  • Git
  • SQL Server / MS SQL
  • Znajomość systemów autentykacyjnych CAS / KeyCloak
Mile widziane:
  • ExtJs
  • Docker
  • MongoDB
  • RabbitMQ
  • Znajomość architektury mikroserwisów

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 16800-23520 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Lublin lub hybrydowo

ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.