Starszy Programista Java

15100-25200 PLN miesięcznie (B2B)

Lumicode Sp. z o.o. (Grupa Pentacomp)

Czym będziesz się zajmować?

Przykładowe zadania na projekcie:
  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania;
  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi;
  • Praca zgodna z metodyką SCRUM;
  • Coaching w ramach małych zespołów oraz kierowanie małymi zespołami wytwórczymi (do 5 osób);
  • Opisywanie tips&trics na Confluence.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami Java 7, 8 i wzwyż oraz Java EE 6 i wzwyż;
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Java;
  • Znajomość zagadnień SOLID, TDD, GitFlow, Design Patterns;
  • Znajomość i doświadczenie z technologiami: Spring Framework, Maven, Gradle, JPA i/lub dowolną z bibliotek klasy ORM np. Hibernate, EclipseLink;
  • Znajomość z relacyjnymi bazami danych SQL i z dowolnym z serwerów aplikacyjnych np. JBoss, WebLogic, WildFly;
  • Znajomość webserwisów SOAP oraz REST i znajomość konfiguracji środowiska Continous Integration (np. Jenkins);
  • Bardzo dobra znajomość systemu wersjonowania GIT;
  • Znajomość bibliotek wspierających testowanie np. Mockito, AssertJ, Arquillian;
  • Znajomość baz danych NoSQL wykorzystywanych przez Zamawiającego: MongoDB, Apache Cassandra oraz technik ich integracji z technologią Spring Framework;
  • Znajomość: Docker lub Kubernates.

Czego wymagamy?

Znajomości:
Mile widziane:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 90-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

al. Jerozolimskie 132 / 136, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

Naszym głównym zajęciem jest projektowanie dużych, złożonych systemów informatycznych. Jednymi z naszych powszechnie znanych produktów są e-recepta i e-skierowanie, który stworzyliśmy przy współpracy z Centrum eZdrowia. W tej chwili zatrudniamy blisko 500 programistów na projekty wewnętrzne i zewnętrzne.