Młodszy Tester Oprogramowania (język C)

4500-5500 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)

Software Test Group

Do nowo otwierającego się oddziału w Częstochowie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Testera Oprogramowania.

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych.
  • Statyczna analiza kodu [MISRA, HIS].
  • Dokumentowanie wyników testów.
  • Raportowanie błędów.

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Wyksztalcenie techniczne lub studenci kierunków takich jak: informatyka, elektronika, telekomunikacja.
  • Bez doświadczenia w komercyjnych projektach
  • Dobra znajomość języka programowania C/C++.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i nastawienie na rozwój.

Języki:

  • Polski

  • Angielski

  • 4500-5500 PLN miesięcznie (Umowa o pracę)
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Łokietka, Częstochowa

Software Test Group to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się weryfikacją oprogramowania dla systemów wbudowanych. Nasza oferta obejmuje zewnętrzne testy oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie procesów testowania.