Projektant / Programista ds. integracji

18500-25200 PLN miesięcznie (B2B)

4IT Solutions

Czym będziesz się zajmować?

Poszukujemy Projektanta/Programisty ds. Integracji dla naszego klienta –jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce, która świadczy usługi od zatrudniania specjalistów IT, poprzez Software House, tworzenie i utrzymanie oprogramowania, aż po automatyzację procesów biznesowych

Na początek konkrety:
  • Możliwa forma współpracy: B2B
  • Stawka: do 110-150 PLN/h
  • Tryb pracy: hybrydowy Warszawa lub Poznań (2x w miesiącu w biurze)
  • Wymiar pracy: 1FTE
O projekcie
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie włączona w projekt, który jest elementem cyfrowej transformacji branży energetycznej w Polsce. Udział w tym przedsięwzięciu polega na dostarczeniu spółkom energetycznym rozwiązania, pozwalającego na ich integrację z centralnym systemem.
Zakres obowiązków:
  • Zadania z obszaru utrzymania i rozwoju w projektach integracyjnych,
  • Utrzymanie: monitorowanie poprawności działania rozwiązań, poprawy błędów, realizacja zgłoszeń od klienta,
  • Rozwój: modyfikacja istniejących usług, tworzenie nowych usług zgodnie z wymaganiami, tworzenie/aktualizacja dokumentacji, planowanie/realizacja testów wydajnościowych

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • soap, xpath, xquery, xslt, wsdl, xsd, xml/json,
  • soapUI, REST,
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy z ww technologiami oraz w pracy z klientem,
  • Znajomość zagadnień dotyczących integracji, architektury SOA
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych klasy UNIX
  • Doświadczenie w projektach integracyjnych,
  • Samodzielność w działaniu
Mile widziane:
  • PL/SQL, SQL,
  • JAVA
  • PYTHON,
  • Znajomość narzędzi Oracle Service Bus, BPEL

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 110-150 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

Kim jesteśmy?

4IT Solutions działa na polskim rynku od 2014 roku. Naszym core businessem jest rekrutacja konsultantów IT. Dostarczamy usługi specjalistów IT, którzy wspierają zespół klienta długoterminowo lub na czas realizacji danego projektu. W zależności od projektu oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u Klienta lub umowę typu body-leasing. W 4IT Solutions wierzymy, że trzon firmy tworzą nasi pracownicy. Wysoka jakość usług i sukces naszych klientów zależy od nich. Nasz zespół to grupa zgranych ludzi reprezentująca najwyższe standardy etyki biznesu. Wierzymy w długotrwałe relacje z klientami, które budujemy dzięki dostarczaniu usług najwyższej jakości. Naszym kluczem do sukcesu są proste procesy, brak komplikacji i automatyzacja.