Tech Lead (.NET) (Remote)

21800-25200 PLN miesięcznie (B2B)

Angry Nerds

Czym będziesz się zajmować?

Twoje obowiązki:
  • Tworzenie kodu we współpracy z zespołem projektowym i klientem,
  • Tworzenie pomysłów usprawniających projekt,
  • Aktywny udział w analizowaniu, estymowaniu i planowaniu projektu,
  • Aktywny udział w Community (wewnętrzne spotkania wymiany wiedzy dla zespołów technicznych),
  • Posługiwanie się językiem angielskim w codziennej komunikacji.

Kogo poszukujemy?

Umiejętności techniczne i doświadczenie:
  • Min. 7 lat komercyjnego doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych aplikacji,
  • Bardzo dobra znajomość C# i .NET,
  • Bardzo dobra znajomość Azure Cloud,
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań chmurowych,
  • Doświadczenie z REST API,
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych SQL i NoSQL,
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych,
  • Znajomość j. angielskiego na poz. C1.
Umiejętności miękkie jakich potrzebujemy u osoby na tym stanowisku:
  • Ambicja i samodzielność,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i skupienie na szczegółach, aby diagnozować problemy, sugerować rozwiązania i podejmować decyzje,
  • Gotowość do działania, pozwalająca na dostarczenie wersji w ciągu pierwszych kilku tygodni,
  • Brak obaw przed kwestionowaniem status quo,
  • Doskonałe umiejętności komunikacji, zdolność do przedstawiania złożonych informacji technicznych,
  • Zdolność do szybkiej nauki i dostosowywania się do zmieniających się wymagań.
Docenimy również:
  • Doświadczenie jako Tech Lead i/lub Team Leader,
  • Doświadczenie z TypeScript, JavaScript, Azure OpenAI, AWS, z RxJS i NgRx,
  • Znajomość HTML5, CSS3 (SASS/SCSS),
  • Doświadczenie w pracy w ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych środowiskach,
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku, w którym liczy się szybkość działania.

Czego wymagamy?

Znajomości:
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 21800-25200 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Robotnicza 42, Wrocław lub zdalnie

Kim jesteśmy?

Hej! Jesteśmy Angry Nerds i zapraszamy Cię do naszego świata apek mobilnych i webowych! O Angry Nerds słów kilka: Software House | 8 lat na rynku | ok. 100 osób na pokładzie | 545 zrealizowanych projektów Zapewnimy Tobie: - Możliwość podjęcia współpracy od zaraz, - Pracę w pełni zdalną, - Elastyczne godziny pracy, dobre dla rannych ptaszków i nocnych marków, - Służbowy sprzęt i budżet na akcesoria, - Roczny budżet szkoleniowy, - Dofinansowanie do pakietu sportowego i opieki medycznej (także przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B), - Budżet integracyjny, - Możliwość współtworzenia Community - nasze wewnętrzne, cykliczne spotkania mające na celu wymianę wiedzy, informacji o technologiach oraz narzędziach, - Pracę w firmie o płaskiej strukturze w zgranym zespole Nerdów :)