Data Engineer (Remote)

ITFS Sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:
  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (max. 30 dni okresu wypowiedzenia)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Klient: Consulting
  • Stawka: 120 - 140 /h netto + VAT

Projekt: Projekt na rzecz klienta końcowego z branży Healthcare. Praca nad dodatkowymi elementami istniejącej już infrastruktury analitycznej.

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i optymalizacja zapytań
  • Tworzenie skryptów
  • Testowanie
  • Zarządzanie bazami danych

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znajomość Databricks:
  • Doświadczenie w pracy z platformą Databricks.
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji notebooków Databricks.
  • Znajomość architektury Databricks oraz integracji z innymi narzędziami analitycznymi.
  • Programowanie w Pythonie:
  • Biegłość w programowaniu w Pythonie, w tym znajomość bibliotek takich jak Pandas, NumPy, PySpark itp.
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów do przetwarzania i analizy danych.
  • Znajomość praktyk dobrego kodowania, w tym testowania jednostkowego i integracyjnego.
  • Znajomość SQL:
  • Umiejętność pisania złożonych zapytań SQL.
  • Doświadczenie w optymalizacji zapytań oraz zarządzaniu bazami danych.
  •  Znajomość narzędzi i technik ETL (Extract, Transform, Load).
  • Znajomość platformy Azure:
  • Doświadczenie w pracy z Azure Data Lake, Azure SQL Database, Azure Synapse Analytics itp.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji i orkiestracji zadań na platformie Azure.
  • Zrozumienie zasad bezpieczeństwa i zarządzania dostępem w środowisku Azure.
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Agile/Scrum.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 120-140 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

ITFS is a growing consulting company working in the IT market. We encompass both the Polish market and European markets. We carry out internal projects and projects for our clients. We work across multiple industries: Art, Business Services, Charity (non profit), Education, Finance, FMCG, Manufacturing, Publishing, Telco and others.