Analityk SAP (SD & MM) (Remote)

emagine

Czym będziesz się zajmować?

OGÓLNE INFORMACJE:
  • Branża: telekomunikacyjna
  • Lokalizacja: Warszawa lub 100% zdalnie
  • Stawka: do 130 PLN/h netto+VAT (B2B)
  • Start: ASAP
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Analiza wymagań biznesowych.
  • Przygotowywanie rozwiązań funkcjonalnych i technicznych.
  • Tworzenie Specyfikacji Funkcjonalnych, śledzenie postępów i Sprintów w module SAP SD i MM.
  • Testowanie nowo opracowanych funkcjonalności, proponowanie ulepszeń.
  • Przygotowanie danych do testowania.
  • Współpraca z Biznesem i opracowywanie proponowanych funkcjonalności.
  • Przygotowywanie prezentacji dla interesariuszy w celu obrony proponowanych rozwiązań.
  • Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP.
OFERUJEMY:
  • Ciekawe oraz stabilne projekty rozwojowe i długofalową współpracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia;
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport;
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne;
  • Program rekomendacji;
  • Aplikacja mobilna emagine – łatwe raportowanie czasu pracy, szybki dostęp do nowych ofert.

Kogo poszukujemy?

WYMAGANIA:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z systemem SAP, szczególnie z modułem SD i MM (wersja ECC oraz SAP S/4HANA).
  • Znajomość procesów biznesowych związanych z dystrybucją i sprzedażą.
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów.
  • Wykształcenie związane z informatyką.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
MILE WIDZIANE:
  • Udział w projekcie upgrade do SAP S/4HANA.
  • Certyfikaty związane z SAP SD i MM.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów.
  • Umiejętności programistyczne w ABAP i znajomość innych modułów SAP.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 110-130 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości

Gdzie będziesz pracował?

Domaniewska, Warszawa lub zdalnie

emagine to najwyższej klasy firma konsultingowa specjalizująca się w branży IT, outsourcingu i wsparciu biznesu.