Java Developer

emagine

Czym będziesz się zajmować?

Ogólne Informacje:
  • Branża: bankowość
  • Lokalizacja: Warszawa (praca hybrydowa 2/5)
  • Stawka: do 140 PLN/h
  • Forma współpracy: B2B
  • Start: ASAP
Zakres Obowiązków:
  • Tworzenie i rozwijanie aplikacji.
  • Implementacja funkcji i modułów z wykorzystaniem odpowiednich frameworków.
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu realizacji wspólnych celów.
  • Uczestnictwo w przeglądach kodu oraz w procesie kontroli wersji.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie w Java 11+ min. 3 lata.
  • Znajomość Spring/Spring Boot, JPA, Hibernate, Maven, GIT, Kafka.
  • Znajomość SQL.
  • Umiejętność projektowania REST API.
  • Umiejętność projektowania testów automatycznych.
  • Znajomość narzędzi do wytwarzania testów automatycznych (np. Junit, Mockito, WireMock).
  • Znajomość Event-driven architecture (EDA).
  • Znajomość dobrych praktyk programowania, Architektury mikroserwisowej.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 120-140 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo

Gdzie będziesz pracował?

Domaniewska, Warszawa lub hybrydowo

emagine to najwyższej klasy firma konsultingowa specjalizująca się w branży IT, outsourcingu i wsparciu biznesu.