Architekt IT

7N

Czym będziesz się zajmować?

O projekcie:

ODla klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Architekta

Projekt ma na celu rozwój oraz utrzymanie grupy systemów odpowiedzialnych za proces sprzedażowy dla klientów indywidualnych oraz niższych segmentów klientów biznesowych. Celem jest również nadawanie kierunku strategicznego i architektonicznego warstwy Backend for frontend (BFF) w architekturze headless commerce łączącej świat frontend (React +) z głębokim backendem (SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów sprzedażowych). Projekt ma charakter stały, a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych (BAU) oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności, refaktor czy spłatę długu technologicznego.

Lokalizacja: praca hybrydowa – 2 razy w tygodniu w biurze w Warszawie

Zadania:
  • Projektowanie architektury kanałów zdalnych platformy Online
  • Wybór narzędzi i rozwiązań architektonicznych dla kanałów zdalnych
  • Dbanie o spójność architektury
  • Wyznaczanie trendów rozwoju domeny Sprzedaży w kanałach zdalnej
  • Współpraca z obszarem Sprzedaży przy ustalaniu kierunku rozwoju platformy Online

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektach o podobnej tematyce (kanały zdalne)
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań headless commerce oraz headless CMS
  • Doświadczenie w pracy z maszynami stanowymi (Netflix Conductor / AWS Step Functions / Azure Logic Apps, / Apache Airflow)
  • Znajomość standardów rynkowych w zakresie headless commerce i headless CMS
  • Znajomość zagadnień zakresu bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury EDA
  •  Znajomość stacku technologicznego: React + Java (Spring Boot), Kafka, PostrgeSQL
 Poniższe kompetencje będą dodatkowym atutem:
  • Znajomość standardów TM Forum
  • Doświadczenie w branży Telco
  • Znajomość platformy GCP

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 28560-31920 PLN miesięcznie (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Centrum, Warszawa lub hybrydowo

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami, działającą zgodnie ze skandynawskimi wartościami. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.