Senior Magento Developer (Remote)

1dea sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

  • Branża: Consulting IT
  • Lokalizacja: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (akceptujemy kandydatury z max 3msc okresem wypowiedzenia)
  • Stawka (ustalana indywidualnie): 135 - 155 PLN net / h
  • Zaangażowanie: B2B (outsourcing z 1dea), full-time, długofalowo
Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):
  • Etap 0 - Ocena CV
  • Etap 1 - Spotkanie video z Klientem - rozmowa techniczna. Czas trwania ~1,5h
  • Etap 2 - (jeśli OK) Spotkanie zapoznawczo-projektowe z Project Managerem / Engineering Managerem. Czas trwania ~30 min
  • Etap 3 - decyzja o podjęciu współpracy
Zakres obowiązków:
  • Praca w metodyce Agile wykorzystując narzędzia takie jak GIT, Bitbucket, Jira, Confluence, Miro
  • Wdrażanie wymagań biznesowych dostarczonych przez klienta
  • Dzielenie się wiedzą z pozostałymi członkami zespołu
  • Praca w środowiskach chmurowych i on-premise
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz jego stała poprawa

  • Minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w rozwijaniu rozwiązań opartych na Magento 2
  • Głębokie zrozumienie i zastosowanie zasad programowania obiektowego (OOP), w tym zasad SOLID
  • Znajomość PHP 8, Symfony 4+ oraz Doctrine w stopniu zaawansowanym
  • Praktyczne doświadczenie z Dockerem
  • Doskonała znajomość Composera
  • Znajomość usług wspierających Magento, takich jak MySQL, Redis, RabbitMQ, Elasticsearch, OpenSearch. Mile widziana będzie
  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • Doświadczenie w roli lidera technicznego (tech lead, lead developer, principal developer, architekt itp.). Alternatywnie, solidne zaplecze techniczne i silna motywacja do objęcia takiej pozycji będą atutem
  • Znajomość wdrażania na platformach cloudowych (szczególnie AWS)
  • Zrozumienie koncepcji REST i umiejętność tworzenia API zgodnie z najlepszymi praktykami
  • Zdolność do tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych z jasnym zrozumieniem ich znaczenia
  • Znajomość bezpieczeństwa aplikacji webowych

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 135-155 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości

Gdzie będziesz pracował?

Zdalnie

1dea jest rekrutacyjną firmą consultingową świadczącą usługi w zakresie pozyskiwania najlepszych talentów IT dla swoich Klientów. Działamy na rynku polskim od ponad 8 lat i sukcesywnie zwiększamy zasięg naszych usług na rynki Europy Zachodniej.