IT Application Support

Scalo Sp. z o.o.

Projekt dotyczący: rozwijania i zarządzania systemami informacyjnymi, związanymi z finansowaniem strukturalnym oraz monitorowaniem relacji z beneficjentami.

Zadania:
  • zarządzanie transakcjami aż do momentu finalizacji,
  • wysokiej jakości obsługa klienta,
  • analiza problemów i współpraca z innymi zespołami, celem ich rozwiązania,
  • wgląd w działanie różnych aplikacji, w aspekcie zdarzeń i wniosków,
  • dostarczanie zarówno współpracownikom jak i klientom odpowiednich informacji i kompleksowych odpowiedzi na ich zapytania,
  • kontakt z pozostałymi działami wsparcia aplikacji i produkcji,
  • dążenie do ciągłego doskonalenia procesów w ramach ścisłej współpracy z zespołami w Paryżu i Bangalore,
  • aktualizacja procesów i dokumentacji,
  • tworzenie i utrzymywanie wymaganej dokumentacji w celu  ustandaryzowania procesów,
  • dbanie o odpowiednią strukturyzację utrzymania aplikacji, by zapewnić wysoką jakość usług i wydajność operacyjną,
  • praca w modelu hybrydowym: pierwszy 1-2 dni onboardingu w biurze w Warszawie, później okazjonalne wizyty w biurze,
  • stawka 80-100 zł/h przy B2B w zależności od doświadczenia.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • masz min. 3-letnie doświadczenie komercyjne na podobnym stanowisku,
  • posiadasz tytuł licencjata lub magistra w dziedzinie: ekonomii/bankowości/finansów/rachunkowości/pokrewnych,
  • bardzo dobrze znasz język angielski,
  • masz wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne,
  • biegle znasz ITIL: zarządzanie dostępnością, zarządzanie ciągłością usług, zarządzanie problemami i zarządzanie zmianami,
  • posiadasz elastyczne podejście i umiejętność adaptacji w ramach procesu rozwiązywania problemów,
  • masz wiedzę na temat procesów operacyjnych oraz dobrego planowania,
  • jesteś samodzielny/a w realizowanych zadaniach i wykazujesz inicjatywę,
  • potrafisz ustalać priorytety w swojej pracy.
  • Wymagania mile widziane: znajomość języka francuskiego.

Języki:
  • Polski
  • Angielski
  • Francuski (mile widziane)

  • 80-100 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Gdzie będziesz pracował?

Aleje Jerozolimskie 100, Warszawa lub hybrydowo

U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.