IT Security Consultant

emagine sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Informacje o projekcie:
  • Branża: Finanse / Automotive
  • Lokalizacja: Warszawa – 3 dni pracy z biura w tygodniu
  • Stawka: do 70 zł/h netto + vat, B2B (do negocjacji)
  • Język projektu: polski, angielski
Twoje zadania:
  • Wsparcie procesów w zakresie IT Security.
  • Obsługa procesu zarządzania podatnościami.
  • Obsługa procesu zarządzania testami bezpieczeństwa i naprawą podatności.
  • Wdrażanie zaleceń dotyczących bezpieczeństwa IT.
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji bezpieczeństwa.
  • Monitorowanie przestrzegania procedur bezpieczeństwa.
  • Zarządzanie incydentami bezpieczeństwa.
  • Pomoc w zakresie szkoleń bezpieczeństwa dla pracowników.
  • Obsługa systemu SIEM oraz skanera podatności.
Oferujemy:
  • Ciekawe oraz stabilne projekty rozwojowe i długofalową współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport.
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne.
  • Program rekomendacji.
  • Aplikacja mobilna emagine – łatwe raportowanie czasu pracy, szybki dostęp do nowych ofert.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3lata.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (częsta współpraca z HQ).
  • Wysoce rozwinięte kompetencje miękkie – komunikatywność, zaangażowanie, inicjatywa, dokładność oraz dbanie o jakość.

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 60-70 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Domaniewska 39a, Warszawa lub hybrydowo

emagine to najwyższej klasy firma konsultingowa specjalizująca się w branży IT, outsourcingu i wsparciu biznesu.