Analityk IT

emagine sp. z o.o.

Czym będziesz się zajmować?

Informacje o projekcie:
  • Branża: bankowość
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Stawka: do 160 zł/h netto + vat, B2B
  • Język projektu: polski, angielski
 Twoje zadania:
  • Współpraca z właścicielami biznesowymi systemów informatycznych oraz innymi członkami zespołów rozwojowych i utrzymaniowych przy opracowywaniu rozwiązań zgodnych z celami biznesowymi.
  • Analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania w systemie.
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych dla opracowywanych rozwiązań.
  • Ścisła współpraca z programistami, dostawcami i przedstawicielami biznesu w celu zrozumienia wymagań, wypracowania rozwiązania, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych.
  • Wsparcie w tworzeniu scenariuszy testowych oraz wykonywanie testów.
  • Uczestnictwo w procesie utrzymania środowisk produkcyjnych poprzez wspieranie rozwiązywania awarii i incydentów.
  • Udział w wycenach projektów (założenia biznesowe, architektura, budżet i harmonogram).
Oferujemy:
  • Ciekawe oraz stabilne projekty rozwojowe i długofalową współpracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport.
  • Okolicznościowe, firmowe spotkania integracyjne.
  • Program rekomendacji.
  • Aplikacja mobilna emagine

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w roli analityka systemowego w sektorze finansowym (mile widziana znajomość procesów kredytowych).
  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania i specyfikowania oraz praktyczna znajomość notacji UML.
  • Praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych.
  • Znajomość metodyk projektowych z naciskiem na metody zwinne.
  • Praktyczna znajomość narzędzi typu Jira, Confluence.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli oraz dokładność.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności miękkie w zakresie komunikacji, nawiązywania kontaktów oraz współpracy w nowym środowisku z różnymi jednostkami w banku.
  • Umiejętność kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów projektowych.
  • Umiejętność przygotowania argumentacji za i przeciw oraz zdolność identyfikowania i eliminowania sprzecznych /błędnych/nielogicznych wymagań.
  • Znajomośc języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Technologie:
  • Agile, Scrum, UML, BPMN, SOA.
Narzędzia:

JIRA, Confluence, SQL Developer, PG Admin, Swagger

Języki:
  • Polski
  • Angielski

  • 120-160 PLN godzinowo (B2B)
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Gdzie będziesz pracował?

Domaniewska 39a, Warszawa

emagine to najwyższej klasy firma konsultingowa specjalizująca się w branży IT, outsourcingu i wsparciu biznesu.